Керівники металообробних виробництв по всьому світу відкривають гідності застосування Dosatron для змішування рідин, необхідних для здійснення технологічних процесів.

Дозатори хімічних добавок – пропорційні змішувачі Dosatron дають можливість контролювати витрату і виключити марнування дорогих реагентів. Вони використовують тиск в якості єдиної рушійної сили, а, отже, також сприяють заощадженню енергії виробництва.

Крім того, дозуючі насоси Dosatron є найбільш легкими в експлуатації пристроями з наявних сьогодні на ринку. Вони дуже ефективні, і за даними дослідження, опублікованого в журналі «Shop Talk», з їх допомогою деякі компанії отримують економію до $ 100,000 в рік.

Дозатори для хімії Dosatron оптимально підходять для змішування рідин, використовуваних при:

  • формуванні;
  • штампуванні і різанні;
  • пресуванні;
  • вібраційного очищення;
  • мастилі і охолодженні;
  • промиванні різного роду виробів;
  • прокаті;
  • свердління;
  • шліфовці;
  • нарізці різьблення.

Завдяки забезпеченню найвищої якості в процесі розробки Дозатрони, починаючи зі стадії підбору матеріалів і закінчуючи процедурами контролю, досягається повне відповідність високим вимогам що ставляться до обробки металу. Детальну інформацію Ви можете отримати в нашій статті «Висока ефективність приготування МОР», а також фірмовому буклеті «Обробка металу».

Рекомендовані моделі

Спеціально для промислового застосування розроблена сучасна серія Дозатрони D3. Найбільш затребуваною для задач пов’язаних з обробкою металів є модель D3RE10 VVF, яка оптимізована для приготування МОР. Вона оснащена комплектом для роботи з високов’язкими концентратами, має продуктивність від 10 до 3000 л / год, і регульований діапазон дозування від 1 до 10% (1: 100 – 1:10). Проте, для специфічних завдань можуть знадобитися і інші моделі представлені в порівняльній таблиці. Для консультації з фахівцями скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Схема установки

Схема установки дозатора залежить від специфіки виробництва. Використовують кілька основних схем установки:

централізована – в даній схемі використовується єдиний пост для приготування МОР, готовий продукт доставляється по виділеній лінії безпосередньо до споживачів;
мобільна – Дозатрон і бочка з концентратом монтуються на спеціальному візку, і для приготування МОР транспортуються безпосередньо до споживача;
ручна – МОР готується на роздавальної точці і доставляється до споживача в окремій ємності.

У будь-якому випадку при підключенні Дозатрони до водопровідної мережі необхідно встановити фільтр тонкого очищення (80-100 мкм), регулятор тиску і зворотний клапан. Більш детальну інформацію можна знайти в розділі Сервіс.

Додаткове обладнання

Для заповнення ємності для готової МОР зазвичай використовують спеціальні роздавальні пістолети.

Асортимент пістолетів можна знайти у відповідному розділі каталогу.