У всьому світі пред’являються високі вимоги до професійного приготування хімічних сумішей, що застосовуються в друкованому цеху. З метою надання клієнтам найвищої якості, слід абсолютно точно визначити і дотримати пропорції даних сумішей. Безумовно, в даному випадку повторний огляд результату і ручне змішування відповідних реактивів швидше за все призведе до завищених трудовитрат і надмірної витрати матеріалів, а також до значного збільшення часу виконання замовлення в кінцевому підсумку.

Всі хімічні дозатори Dosatron автоматичного типу є Волюметричне, що означає незалежність пропорції розчинів, отриманих при змішуванні, від витрати води або змін тиску.

Крім того, для функціонування даних пристроїв в якості рушійної сили потрібно тільки вода, яка вже застосовується в процесі друку. Таким чином, в кінцевому рахунку забезпечується досягнення більшої точності дозування вже готової суміші при зниженні витрат електроенергії, інгредієнтів і людських ресурсів.

Завдяки високій якості, що забезпечується на всіх стадіях процесу виготовлення Дозатрони, включаючи контроль і вибір матеріалів, оптимальним чином досягається повне задоволення підвищених вимог, що пред’являються в друкованому цеху до кінцевого результату.

Рекомендовані моделі

Спеціально для промислового застосування розроблена серію Дозатрони D3. Для застосування в друкованому цеху зазвичай використовують такі моделі:

D3RE2 VF – 10-3000 л / год, 0.2-2%;

D3RE5 VF – 10-3000 л / год, 0.5-5%;

Інші моделі можна підібрати за допомогою порівняльної таблиці. Для консультації з фахівцями скористайтеся формою зворотного зв’язку.

Схема установки

При виробництві друкованої продукції використовується кілька варіантів схем підключення. У деяких випадках для приготування складних розчинів використовують кілька дозаторів хімічних добавок з’єднаних послідовно. Більш детальну інформацію можна знайти в статті «Рідкі добавки в друкованої продукції».